Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez az érzés? Néha...

Normális ez az érzés? Néha nem tudom, hogyan fogom szeretni a babát..

Figyelt kérdés

Nagyon règ otta vàgyunk a kistesora(kb 1ève)

Most vègre sikeerult.Viszont nèha olyan fura èrzèseim vannak.pl:hogy fogom e ugy szeretni mint az elsot,a nagy fèltèkeny lesz a kicsire ,nem fogjàk egymàst szeretni stb...

Pedig annyira de annyira vàrtam màr....nem èrtem most mièrt van bennem ez a nem ois tudom minek nevezni talàn fèlsz èrzès...

Kèrlek segitsetek volt valaki hasonlo helyzetben??


2009. ápr. 23. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még csak az elsőt várom, de szerintem normális dologról írsz.Csak a külvilág erőltetné ránk azt, hogy ha kismama vagy akkor happynek KELL lenned, és minden szép, napos, rózsaszín és napi 24 órában sugárzol a boldogságtól.

Szerintem teljesen éppkézláb érzéseket-kételyeket fogalmazol meg, van 9 hónap, hogy minden a helyére kerüljön:)))

2009. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, mintha csak a tegnap esti magamat olvasnám!! Éppen este beszélgettünk erről a férjemről. Ő hozta fel a témát, hogy vajon a 2. gyerkőcöt is így fogjuk-e szeretni, mint az elsőt? Milyen érzés lesz? stb...Szerintem teljesen normális gondolatok ezek. Biztosan gondolkodás nélkül is kialakul ez, inkább csak azt nehéz elképzelni, hogy lesz már egy második kis emberke aki felé ugyanolyan szeretettel és türelemmel tudsz lenni mint az elsőhöz.

20 hetes kismama

Sok boldogságot kívánok

2009. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a vàalszokat.Kicsit megnyugodtam..màr kezdtem magam egy hulye nem anyànak valo noszemèlynek tartani..tènyleg minden vàgyam volt ez a kistestvèrke ès annyira de annyira boldog vagyok!!!mègis megfordultak ezek a dolgok a fejemben ès megijedtem!1Koszonom mègegyszer
2009. ápr. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!