Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem tudom igazán szeretni...

Ha nem tudom igazán szeretni magamat és gondolom így mást sem, akkor mit tegyek, hogy kinyíljon számomra ez az érzés és képes legyek rá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz, mert ha tényleg nem szeretnéd magadat, már nem élnél!:)

Hacsak nem olyan dolgos az őrangyalod...

2010. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tudod? :O Mindenki tudja szeretni magát igazán, sőt, a legtöbb korombeli tizenéves egoista kis nagyképű prostijelölt szabályosan imádja magát. Ha ez a 99% ezt meg tudja tenni, akkor te miért ne tudnád, persze azért mértékkel?


Most adhatnék olyan tanácsot, hogy ülj le szépen, fogj egy papírt és egy tollat, és írd le a jó és a rossz tulajdonságaidat, amiket megbecsülsz. Ez HÜLYESÉG. Nekem ez sose ment, pedig nekem is volt - illetve van ilyen önértékelési problémám. Mindig újrakezdtem, mert nem tetszett a papír. xD Miután megelégedtem a papírral, nem találtam jó tulajdonságokat, mert se nem okosnak, se nem szépnek, se nem jónak nem tartom magam. Ha megkérdezek egy ismerőst, ő persze nem akar megsérteni, és csak jót mond, aminek a fele sem igaz, mindössze bókol. Persze rosszat nem tud mondani, mert félő, hogy megbánt, holott én az igazságra vagyok kíváncsi.


Olyan sincs, hogy ha magadat nem szereted igazán, akkor mást sem tudsz. Van, amikor jobban szeretsz egy illetőt, mint saját magad. :) Hogy mit kell tenned, erre a kérdésre a választ magadban kell keresned. Mivel nem tudok rólad semmi személyesebbet, és a kérdés elég tágterű, több dologra is utalhat (szerelemre, családra, barátságra), így nem tudok többet segíteni.

2010. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Tényleg. Mármint ez a megoldás, viccen kívül.
2010. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!