Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előre rettegek a vérvétel...

Előre rettegek a vérvétel eredményétől, nehogy magzatvízvizsgálatra kelljen mennem. Nagyon fájdalmas? Mennyi ideig tart? És utána meddig kell bent lenni? Mennyi idő van eredmény?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél a nyitott hátgerinc-rész nem lett jó, 3x hívtak vissza ultra-hangra, 6 hétig tartott a bizonytalanság, ráadásul a rokonságban van ilyen betegség. Érzem, hogy minden rendben, de most mégis rettegek a magzatvízvizsgálattól. Többen mondták, hogy nem fáj, de ezt nehezen tudom elképzelni. Eleve a tűtől is rettegek.
2008. márc. 10. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm egy hónapja volt ilyen magzatvíz vizsgálaton. Azt mondta, hogy egyáltalán nem fájt neki. Inkább, legalábbis szerinte, kicsit lelkileg volt megterhelő. De miután meg tudta, hogy minden oké a babával el is felejtette már az egész vizsgálatot.

Még az nap haza engedték délután, akkor azt mondták neki hogy ok minden. Egyéb vizsgálatra is küldtek mintát, arra két hetet várt legalább. Azt mondták neki ha baj van akkor rögtön értesítik telefonon. A vizsgálat után ha jól emlékszem 5 napig szigórú fekvés, csak wc-re szuabad kimenni és még utána ajánlott legalább 5 nap nyugalom.

2008. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap vették le a magzatvizet Szegeden, és én mondom, hogy semmi az egész... pedig én egy vérvételtől is parázok...:)

Ha picit is bizonytalan az eredmény, akkor ez a tuti...

Szinte semmit nem lehet érezni... annyi a bibi, hogy 4 hetet kell várni az eredményre.:(

18 hetes kismama

2008. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!