Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 32hetes Genetikai...

Ma voltam 32hetes Genetikai Ultrahangon a méhlepényemben ciszták vannak, ez rosszat jelent? Mielőtt megkérdezhettem volna a dokit fel állt és ott hagyott mert sürgős esethez kellett mennie!

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

"Rendszerint ártalmatlan a méhlepényben létrejövő tömlő (ciszta) és a magzatburokbolyhok véreréből kiinduló jóindulatú daganat (korioangióma), míg e bolyhok rendetlen, erős vérzéssel járó, hám eredetű rosszindulatú daganata (a koriokarcinóma) szerencsére ritka. Minthogy az utóbbi áttétképzésre hajlamos, s idejében való kezelése nélkül nagy a halálozási aránya, nagyon fontos a mielőbbi kórismézése és gyógyítása (a méh eltávolítása és a beteg sugárkezelése)."

Ez így rosszul hangzik, de az elsővel nem lesznek gondok, a második meg nagyon jól kezelhető, ha idejében elkapják és te bőven időben vagy. De sztem neked csak sima cisztád van és semmi más. Minden esetre most úgysem tudnának semmit sem csinálni, csak szülés után, addig meg nincs baj.

2011. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!
2011. szept. 13. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt kedves kérdező?
2023. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!