Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyháziak? Mentek a baba...

Nyíregyháziak? Mentek a baba börzére?

Figyelt kérdés

Egyébként aki már volt ilyenen, ott mindent meg lehet venni a babának? Kiságyra , pellenkázó, babakocsi esetleg ruhácskák, ilyesmikre gondolok. Nekünk még nincsen semmi a babának, még nem mertem venni semmit.

13+3hetes kismami.


2011. szept. 12. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. tavaly én is annyi idős terhes lehettem mint te mikor először kimentem márciusban. én most is megyek bár sok reményt nem várok tőle. nekem túl drágák az árak. egy body 2-300Ft ami kopott, foltos.egy nadrág 6-800Ft körül van. igazán jó árakkal még nem találkoztam. én annak idején sok bodyt, rugit a turikból vettem. most meglátjuk megéri e majd kimenni.

vannak babakocsik, kiságyak de azoknál sem láttam hogy árban jók lettek volna. de talán csak én álltam meg mindig rossz helyen :)

2011. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.én még nem tudom hogy megyek e a bababörzére,de nyírbátorban van egy használt bababolt a körforgalomba majdnem a posta mellett az a neve hogy Némó és nagyon ajánlom neked.nekem a kisfiam 2 hónapos és minden ruhát ott vettem neki .nem foltosak nem kopottak.csak ajánlani tudom neked,mert tényleg szép cuccok vannak és nagyon olcsó.kiságyat mi pelenkázóval együtt vettük 23000 ftért ha gondolod mutatok képet.egyszerűen gyönyörű és baldachimmal,kókuszmatraccal pelenkázó feltéttel pelenkázó felé kis polccal vettem ennyiért nyíregyházáról.a kiságyat erről az oldalról vettem,legalábbis ott találtam rá. www jofogas.hu. remélem tudtam segíteni neked
2011. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a válaszát!

Én is ugy tervezem, hogy a kiságyat, babkocsit, pellenkázót használtan szeretném megvenni. A ruhákat is csak egy párat fogok ujjat venni, ugy is fogunk kapni gondolom, ha jönnek a látogatók, elég nagy a család . Utána pedig használtat nézek én is. Itt is vannak jó baba turkálók, de ha azt mondod, hogy nyírbátorban szuper cuccok vannak, akkor lehet el megyek oda. Végül is nem távolság. Ujjonnan mindent megvenni, az összes megtakaritott pénzünk el menne. Azt meg nem szeretném.

2011. szept. 13. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor voltunk egyszer tudtunk venni járókát, és a múltkorin tudtam volna venni olyan babakocsit amilyenről álmodtam jó áron, de volt már olyan is és ez a jellemzőbb, hogy csak szir szar rongyokat meg agyonhasznált játékokat találsz.
2011. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!