Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok folyamatosan...

20 hetes vagyok folyamatosan fáj a hasam mintha megakarna jönni de az orvosom mindent rendben talált miért lehet ez mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szedsz -e magnéziumot, az segíthet, és a sok pihenés,Minden rendben tehát csak attól lehet hogy tágul a méh ,szélesedik a csípő.Nekem is szokott lenni,csak nekem petefészeknél és nem mindennapos, de ha lefekszem az segít.Engem is itt nyugtattak meg.
2008. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tágul a méhed, teljesen természetes.

a terhesség egy 40 hétig tartó fájdalom, mikor, hol, hogyan és miért fáj... sok oka van.

De ez nem baj, baj akkor van, ha elviselhetetlen görcsöd van, vagy vérzel.

2008. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22 hetes vagyok és nekem is szokott így fájni, mintha meg akarna jönni. Nekem is azt mondták, hogy ha nem vérzek és nincs erős görcs, akkor nincs semmi baj, csak nő a méhem.
2008. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!