Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok és barnás...

7 hetes vagyok és barnás folyásom van kb. két napja, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az orvosomat felhívtam, azt mondta, hogy ha nem görcsöltem és nincs nagy vérzésem, akkor nincs baj, ha pedig már van, akkor úgysem tudunk mit tenni, szóval egy hét múlva megyek hozzá. Csak nem tudom, mitől lehet, tegnap volt pici vér is, azóta inkább barnás + csoki.

Volt valakinek ilyen és volt gondja belőle?


2008. márc. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan "barnáznak" a mensi idejében, valószínü nálad is ez van. Általában nem gond, amíg nincs görcs vagy vérzés. De azért szoktak dokik gyógyszert adni, ami meggátolja a vetélést. De ezt is orvosa válogatja.
2008. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem ajánlott semmit!
2008. márc. 10. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most lenne meg a mensid? Akkor attól volt, de általában írnak fel gyszert ha nem múlik.Pihenj sokat, ne emelj, és sztem jelezd neki ha nem múlik, és nem is most lenne meg.Vagy akár menj be ügyeletre mert legalább megnyugszol.Ne hagyd annyiban.
2008. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pihenjél sokat, amíg nem görcsölsz, és nem vérzel nincs baj, de én orvost cserélnék, ha már most így áll a dolgokhoz.
2008. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem, nem írok későn.

AZONNAL VIZSGÁLAT!

Lehet a méhszáj nyílása-ez ok.

Lehet vérömleny-ez kevésbé ok, de ha már van, jobb ha kiürül, a pocaklakó ettőél még jól van.

Lehet vetélés előjele is, emiatt fontos, hogy uktrahangga is megnézzék, mi a helyzet odabenn.

Én ezt a procedúrát jártam meg ma. Pihenést, hormonszintet szabályozó gyógyszert(Utrogestan), magneB6-ot ajánlottak.

2008. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!