Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen és hány kg...

Hány hetesen és hány kg plusznál jelentkeztek a terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
Mit használtatok ellene,milyen krémet?Ja és hol jelentek meg az első csíkok?Combon,hason vagy mellen?Tudom,hogy ez alkat függő,de kíváncsi vagyok a személyes tapasztalatokra.Akinél a trehesség végéig nem jelentkezett,azoknak a válaszát is várom.
2008. márc. 10. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony testalkatom ellenére is sokat szedtem fel(19 kg), így 72 kg-mal mentem szülni.Egyáltalán nem voltak terhességi csíkjaim.Kb hetente 2x testápolóval bekentem.Én nem hittem a ccsodaszerekben.
2008. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 158 cm vagyok 67 kgal kezdtem a terhességet. Most 27 hetes vagyok, 2 kg + van rajtam, de nincs csíkom, vagy is pár nagyon halvány a mellem oldalán, de fényképezve nem is látszik, párom látja csak.

Én minden nap kenem magam testápolóval, igaz ezt előtti si megtettem, mert nagyon száraz a bőröm.

VAnnak spec krémek, igen drágák, de én sem hiszek benne. Ez alkat kérdése.

ne izgulj, párom pl kimondottan bukik rá, ha egy nőn látszik hogy már szült:-)

2008. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már kezdtem örülni, hogy egészen a 38. hétig egy halvány kósza csíkom sem volt. Erre a 38. héten garmadával jelentek meg csíkok. Borzasztó, és egy kicsit elkeserítő, pedig tényleg becsületesen kentem reggel-este terhességi csíkok elleni olajjal és testápolóval.

Szerintem alkat kérdése, nomeg a bőr textúrájától is függ.

Eléggé vékony testalkatú vagyok, és a Babám pedig nagy. Lehet, hogy már tényleg nem bír tovább nyúlni a bőröm. Na de ez van, nem érdemes szomorkodni, a lényeg, hogy a Babával minden rendben legyen!!! Mi úgymond csak "másodlagosak" vagyunk. Kenegesd babaolajjal, vagy krémmel a pocid, többet nem tudsz tenni... Boldog babavárást!

2008. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 hetes voltam, 1 kg volt rajtam, és egyik napról a másikra tele lett velük a hasam. Most 31 hetes vagyok, és szörnyen néz ki a hasam, hiába kenem bármivel, még mindig szaporodnak...
2008. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 16 hetes koromra híztam 2kg-ot! Most 27 hetes vagyok és 3,5 kg-nál tartok!

És ha hiszed , ha nem már úgy 12 hetesen tele voltam csíkokkkal! Igaz nem a hasamon, hanem a csípőm alatt és a fenekemen A külső combomon és a mellemen.Úgyhpgy ez inkább alkattól és inkább a bőrödtők függ. Én fehér börű és igen érzékeny börű vaygok!

2008. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!