Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Baba vagy keménye...

Mi lehet ez? Baba vagy keményedés? Vagy mi? Nemrég figyeltem fel rá egyik reggel, amikor háton feküdtem és a pocimra tettem a kezem, hogy a jobb oldalon nagyobb dudorka van.

Figyelt kérdés

Nap közben is olyan mintha ott nagyobb lenne a hasam egy ici-picit, de nem feltünő, de reggel olyan mintha ott egy csomó lenne. Ez kb jobb oldal felé és köldök alatt fél úton. 16 hetes vagyok.

Mi lehet az? Ott fekszik többet a baba?


2009. ápr. 21. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az bizony a bébid:))

Nálam is így kezdődött,először csak kinyomkodta magát,kicsivel később már boxolt is:)

2009. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj de jó!!! :):):) Még nem érzem mozogni, vagy nem tudom hogy Ő mozog-e, de ha ez a dudor tényleg Ő annak nagyon örülök! :)
2009. ápr. 21. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizony ő tényleg a babád! Nekem is a jobb oldalamat kedveli! Most is állandóan ott van. Ott nyomja ki a kis popóját és a kis hátát. Általában a másik oldalon, valamint fent rugdos. Lent pedig a kezeivel matat, mivel nekem már elég rég óta fejvégű! Neked is egyre erősebb lesz a babuci és egyre jobban fogod érezni őt! Aztán szépen eljön majd az az idő is, amikor már könyörögni fogsz neki, hogy egy kicsit kíméljen! :)

34 hetes kismami

2009. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt az érzést én is ismerem. Reggel mikor felkelek be van gubózva a jobb oldalamra és egy nagy pukli van ott! :)

Először kicsit meg is ijedtem, de mikor elkezdett mozogni ott, akkor már tudtam hogy ez bizony ő! :)

22 hetes kismami

2009. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek is! Azóta is ott van, bár már nem olyan kemény. :) és néha érzek ott bizsergés is.
2009. ápr. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!