Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor volt a babája...

Kinek mikor volt a babája első szívhangja?

Figyelt kérdés
Én holnap leszek 7 hetes,de még nem hallott semmit a doki :(
2011. szept. 6. 19:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
na akkor most lebuktam :D de most ez nagyon foglalkoztat mert első babó lesz :) A másik kérdéshez már megírtam a papír adatait ami nem sok minden és képet is csatoltam :)
2011. szept. 6. 22:38
 12/22 A kérdező kommentje:
végülis ha visszagondolok aug.7-én foganhatott.
2011. szept. 6. 22:39
 13/22 anonim ***** válasza:
A 6. héten, de inszemes baba, úgyhogy másodpercre tudjuk a fogantatás időpontját :))) !
2011. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Megkaptam a választ a kérdésemre azzal,hogy a leg általánosabb a 6.hét a szívhanghoz.
2011. szept. 6. 22:56
 15/22 anonim ***** válasza:

És miért nem szabad a 7. héten hangot mutatni? én is 7 hetes 1 naposan voltam dokinál, láttam a monitoron, hogy ver a szíve, de hangot nem hallottam, ez érdekelne, hogy miért?

8+3 hkm

2011. szept. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nekem is 7 hetesen volt, és mutattak hangot is, varázslatos volt, elbőgtem magam. ez csak jóindulat kérdése. lehet, hogy csak azért, mert a 12. hétig nem ritka a vetélés, nem akarják, hogy a kismamák nagyon beleéljék magukat. Nekem is mondták, hogy mérsékelten örüljek még a 12. hétig.
2011. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Atroposz ***** válasza:
6 hetesen
2011. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is csak a képet láttam a hangott véletlen halottam meg mert nem volt teljesen lehalkitva és elsirtam magam!
2011. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 sumergo ***** válasza:

6+3-nál, de ő tuti annyi idős, mert lombikos. És hallgattuk is, nem csak láttuk, nem tudom miért nem szabad mások szerint. A lombikos doki szerint csökkenti a vetélés esélyét, ha az anyuka minél hamarabb hallhatja a babája szívverését. Az biztos, hogy nagyon gyorsan vert a szíve, jó volt hallgatni.

Ha nem egyértelmű a fogantatás időpontja, még simán rendben lehet minden. Az is lehet, hogy mikor kijöttél a vizsgálatról, utána már el is kezdett verni a szíve. Nyugi, minden oké lesz!


31+2 hkm

2011. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem minden oké lesz.Akinek 7 hetesen volt szívhangja,annak lehet 6 hetesen is volt,csak legelőször 7 hetesen ment.A bajom az,hogy a képen üresnek látom a petezsákot.az utolsó menzim júli.20 volt.De köszönöm a biztatást,tisztában vagyok azzal,hogy ti nem vagytok orvosok.Mindenkinek gratulálok a babához és könnyű szülést :)
2011. szept. 7. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!