Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 19 hetesen már rendesen...

Ha 19 hetesen már rendesen éreztem a baba mozgását kivülröl mikor lehet majd érezni hogy az apuci is élvezni tudja?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetesen éreztem először.
2008. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkinél más.én 16-hetesen éreztem már,az apuka 18-hetesen érezte kívülről.alkat kérdése:-)
2008. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én igazából mindennaposan 19hetesen éreztem,éreztem már előtte is,csak ritkábban.De pl.ma 22hetesen először volt türelme a papának kivárni a bulizást odabentről,de persze neki nem rugott nagyokat:(de kb egy másfél hete is érezhette volna már,csak ekkor még ritkábban .szval sztem egy két hét és nálatok is mindennaposak lesznek a bulis esték a papa számára is.Gratula a babátokhoz:)

2008. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is olyan 22 hét körül lehetett kívülről érezni és látni. De tudnotok kell, türelem kell hozzá, mert egyrészt a baba elnyugszik, ha odateszed a kezed, mert megnyugtatja. Másrészt megérzi apa "idegen" kezét, annak mégúgy sem mozog. Páromnak sem mindig van türelme kivárni, de minél idősebb lesz a baba annál jobban és többet rugdos maj.

Mi este, filmnézés közben úgy feküdtünk, hogy fogtuk a pocim, előbb utóbb el lehet kapni a kis szarházit:-))

2008. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!