Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vérvételnek (PAPP-A)...

12 hetes vérvételnek (PAPP-A) mikor lesz meg az eredménye?

Figyelt kérdés

2 beutalót kaptam, egyik vércsoportra a háziorvostól, meg egyéb dolgokra (vitaminok, süllyedés, általános vérkép...) és egyet a nőgyógyászomtól, PAPP-A-ra. A véremet egyszerre levették.

Ma amikor a leletet kikértem, csak egy papírt kaptam azokról a vizsgálatokról amiket a háziorvos kért. A leleten a PAPP-A vizsgálat nincs feltüntetve. Annak lehetséges, hogy csak később lesz eredménye és nem is én hanem a nőgyógyász kapja meg?


A leleten van még egy ilyen, hogy RAPID PLAZMA REAGIN (RPR): Negatív. Ez mit jelent?


Lehetséges, hogy ez lenne a nőgyógyász által kért vizsgálat?


2011. szept. 5. 15:51
 1/2 Kerria ***** válasza:

Szia, a rapid plazma reagin az a jó ha negatív, mert ezzel nemi betegségeket néznek (szifilisz,stb).


Úgy emlékszem nekem egyszerre lett meg az összes eredmény, kivéve persze a vércsoport, és ellenanyagot (az majdnem 2 hétbe telt)


Hívd fel a védőnődet, szerintem ő szívesen segít, hogy nálatok, hogy mint mennek ezek a dolgok!


28 hkm

2011. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem AFP-vel együtt vették le a Papp-ot is.Két hét kellett az eredményhez és nekem a védőnőnek küldték el.
2011. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!