Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim korai terhességet...

A dokim korai terhességet állapitott meg. Duphastont irt fel napi 3x1. Dec. -ben volt egy vetélésem szivleállás miatt azota kivizsgáltak és minden ok. Ez a gyószer majd segiti a "babám" fejlödését táplálja?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem ez a gyógyszer abban segit hogy ne veszizsd el a babát nem enged majd elvetélni vérezni viszont a fejlödéshez tápláláshoz inkább magzatvédö vitamint szedjél én is szedtem a duphastont egész a 14-ik hétig és szedem az elevitet pihenj sokt és a sexről is le kel mondani legalábis nekem le kellet de kibirtuk és most aztán bepótoljuk és a bab is jól van ezt kivánom neked is hogy szépp baba várásod legyen mint nekem van:)))
2008. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj,minden rendben lesz,sokan szedik, általában a 14.-16. hétig kell, de majd az orvos úgyis mondja.Segíti a sárgatest hormonpótlást,ami ilyenkor fontos,a baba biztos megtapadása szempontjából.A korábbi vetélés miatt is írta az orvos,ez nem baj,minden jót kívánok neked!
2008. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!