Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már missed ab....

Akinek volt már missed ab. -ja, annak kivizsgálták a babáját, hogy mi volt a baj?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos holnap lesz műtét és a terhesség 11. hetében vagyok. Sajnos a baba már nem fejlődik kb 7-8 hetes lehet.
2011. márc. 15. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen megnézik nem-e genetikai oka van az elhalásnak.Nagyon sajnálom sok erőt kívánok neked.Én 2007 -ben veszítettem el egy babát én is 11 hetesen.
2011. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnalom, nekem is volt miss.ab. 8 hetesen tudom, hogy milyen erzes. Igen kivizsgaltak de konkret dolgot nem tudtak mondani.
2011. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Igazából csak a 3-adik ilyen után kezdenek vizsgálódni, addig csak azt nézik, hogy miket találnak a méhedben. Pl méhnyálkahártya darabok, magzati részek, vér, és hogy élő baba volt-e vagy sem...

Elnézést kérek, ha túl részletesnek találod, nem az ijesztgetés a célom, sajnos tudom, min mész most keresztül, és nagyon sajnálom.

Nem vizsgálják meg magát az embriót genetikailag, csak a harmadik ilyen eset után... :-(


Hajrá egészségügy. :-/

2011. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab, ha ki is vizsgálták nekem nem mondták el.
2011. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2010 március 8-án volt missed ab-m, de semmi konkrét okot nem mondott a doki. Mikor rákérdeztem, azt mnondta, sokan járnak így, a legtöbben észre sem veszik. De mi 2 éve vártunk arra a babára, előtte cisztaleszedésem, hormonkezelésem volt. Az ultrahangos ismerősöm szerint a laporoszkópiás cisztaleszedéses műtétek után-amilyen nekem is volt- hegek maradhatnak, ahol elmegy a sárgatest hormon, ami így nem táplálja a babát. De adjon erőt az én példám, 2010 szeptemberében teherbe estem, minden rendben van, 2011 júniusára vagyok kiírva, kislány lesz. A legfontosabb, hogy ne add fel, és elhidd, TE MINDENT JÓL CSINÁLTÁL!! Én magamat okoltam, sokáig tartott mire túljutottam rajta, de sikerült. És meg lett az eredménye. Kitartás, és ne add fel!!!
2011. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is be tudok számolni az én veszitésemről. Én 22 hetesen szültem meg a babámat holtan és azért kellett megszűljem, h tudják kivizsgálni. De semmi konkrétat nem tudok..vmi fertőzést kaptam, a méhlepényem nem fejlődött rendesen, nem jutatta át a tápanyagot a gyereknek, az Rh miatt is mert én negativ vagyok és a baba pozitiv volt és vérösszeférhetetlenség is volt. Bonyolult volt minden. Már egy éve történt, most megint terhes vagyok, 15 hetes, és nagyon félek, de reménykedünk.

Sok egészséget mindenkinek és nagy hitet

2011. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!