Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó? Folyás? Mi lehet ez?

Nyákdugó? Folyás? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok. Miután hazajöttem vásárlásból (csak csajos nézelődés, semmi cipekedés) láttam a betétemen, hogy a folyásom ugyanolyan sűrű, mint eddig volt. De tiszta fehér helyett rózsaszínes, sötétsárgás. Az állaga ugyanolyan, görcseim nincsenek, nem fáj semmim, teljesen jól vagyok. És csak icipici mennyiségről van szó, kisujj-körömnyiről. Szerintetek mi lehet?
2011. szept. 1. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még nem nyákdugó csak elpattant egy ér és az látszik a bugyidon.


A nyákdugó zselés állagú lesz nem olyan mint a folyás.


bár nincs mindenkinek. .. szóval ne ijedj meg. lehet sokat álltál megrepedt egy ér a méhszájadnál főleg ha a baba már be van illeszkedve és nyomja a méhszájat.

2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elözönek van igaza.

Nekem iszonyat folyásom volt a terhesség alatt. mindenféle, volt hogy sárga volt a végén már teljesen.

az orvos többször megnézett mindig csinált ph tesztet, és minden jó volt. azt mondta hogy akkor aggódjak ha rendes vérzés jön. barnázás is lehet, de rendes erös vérzésre rögtön korház.

2011. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugi! :) nekem szeretkezés után van rendszeresen - pici vérzés folyással együtt - bővebb ilyenkor odalent a vérellátás és egy hajszálerecske lehet a bűnös :) a nyákdugó egy kocsonyás - zselés anyag és az totál máskép néz ki!!!

1 gyerekes + 25.hkm

2011. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!