Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes korban 1100-as...

30 hetes korban 1100-as méhszáj normális érték? Mit tanácsolt az orvos? Félek a koraszüléstől! Pihenés non-stop?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30 hetesen C2110 voltam.Erre a dokim azt mondta,hogy teljesen normális,igaz nekem ez a 3. terhességem.A védőnő valami olyasmit mondott,hogy 3000-ről indul,és úgy változik az érték,hogy az első számjegy csökken a nullák még szép sorban 1-esre váltakoznak.Így szép lassan nyílik a méhszáj.Pihenjek sokat,és no sex.Na ezek közül én leginkább egyiket sem tartom be,35 hetes vagyok és semmi gond.

Szerintem ha dokid nem mondott semmi különösebbet,akkor pihenj,de azt sem kell túlzásba vinni.A séta azért kell mindennap egy kicsit.

2009. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. én úgy tudom, hogy az 1100-as érték rosszabb mint a tiéd. nekem szinte csak feküdnöm szabad, de ez nehezen megoldható egy 3 éves gyerek mellett, ill. mg-t kell szednem.
2009. ápr. 19. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A te kérdésedet találtam csak ugyanolyannak mint az én esetem.

29 hetesen 1100 a méhszáj,a doki nem mondott semmit,viszont egy másik nőgyógyász megijesztett hogy baj lehet.

Kérdésem az lenne hogy azóta hogy alakult a "dolgotok"?!?

Köszi

2010. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia,

azóta már 8 hónapos a kisfiam. a betöltött 39. hétre született, teljesen egészségesen. amúgy amikor bementünk nst-re már teljesen nyitva volt a méhszájam, és az orvos burkot repesztett. 1 órára rá megszületett a pici.

2010. febr. 14. 09:58
 5/6 A kérdező kommentje:
a sok pihenés, fekvés nagyon sokat segít. egyébként a magnézium citrici mellett még spropent-et is szedtem. érdeklődj az orvosodnál, hogy ő mit javasol. mindenesetre pihenj sokat! kitartás, minden rendben lesz.
2010. febr. 14. 10:00
 6/6 A kérdező kommentje:
spiropent, bocs
2010. febr. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!