Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szenved/szenvedett a...

Más is szenved/szenvedett a terhessége alatt a babával kapcsolatban rossz álmoktól?

Figyelt kérdés

Még csak a 2. trimeszterben vagyok és kb. 2 héten belül már a 3. rossz álmom...

Olvastam valahol, hogy ez normális, és a belső feszültségek miatt van! De én kicsit parázok, hogy nem -e valami előjel!


2009. ápr. 19. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz, ez tényleg normális, nálam is voltak a legvadabb dolgok. Most már 9 hónapos a kisfiam, és gyönyörű, egészséges. A parázással többet ártasz, hidd el, nem lesz semmi baj!


Boldog babavárást!

2009. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg ne idegeskedj! Én is nagyon sok rosszat álmodtam, főleg olyanokat, hogy elveszítem, meg, hogy hamarabb szülök, éés nincs segítség, és nem tudják megmenteni, meg hasonlók.

Nagyon rossz volt, de próbáltam úgy felfogni, hogy izgulok a baba miatt, és nem előjel, ahogy te is mondtad.

Vigyázz magatokra, boldog babavárást!


6 napos kisfiú boldog mamája

2009. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jordan07 válasza:
ne parázz az ilyen álmok normálisak. Ezek azok a helyzetek amit a való világban nem szeretnél hogy bekövetkezzen.
2010. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!