Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy kremem a terhessegi...

Van egy kremem a terhessegi csikok ellen, de nincs rajta mikortol lehet hasznalni. Elkezdjem 9 hetesen vagy majd meg kesobb?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb hamarabb elkezdeni, mint később! Már én is kenem!

12 hetes kismami

2008. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezd el most használni.
2008. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok és egy csik sincs rajtam, pedig 24 kg-ot szedtem fel, mert a terhesség első hetétől kenem a pocakom. Nagyon fontos, hogy elég zsíros legyen az a krém és mikor viszket a hasad, mert fog akkor soha ne vakard meg. Olyankor jól kend be!!!
2008. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Németországban lakom és az itteni krémekre az van írva, hogy 1 hónapos kortól egy másikra meg az, hogy 3 hónapos kórtól. Jobb minél előbb elkezdeni, mert nem csak attól csíkozódik be a poci, hogy feszűl a bőr, hanem a terhesség miatti hormonváltozásoktól is kiszárad. Nekem pl. nagyon viszketősen kiszáradt mindenhol a bőröm. Egy másik fórumon olvastam, hogy nagyon sok kismama használ extra szűz olívaolajat. Ezt elég később elkezdened, amikor már tényleg jól megnőtt a pocid. Sok sikert és kenjed csak!

Üdv.21.hetes ikres kismama

2008. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!