Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őrülten fáj a fogam de a...

Őrülten fáj a fogam de a fogorvos csak hétfőn tud fogadni. Milyen gyogyszert lehet bevenni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Algopirynt!!
2008. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Panadolt.
2008. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy még 12 hetes,akkor Panadolt, ha elmúltál algopirint is, de egy nap egy-egy szemet max,ha elég a fél tbl, akkor próbáld ki úgy.
2008. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csakis paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót lehet bevenni!!!! Algopyrint semmiképp!!!! üdv.21hetes kismama
2008. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaza van az előttem hozzászólónak.

Terhesség alatt semmilyen pirinszármazékot nem szabad szedni,nem csak algopirint.

Paracetamol tartalmuakat ajánlatos,illetve nekem antineuralgicát írtak fel,az nagyon hatásos fogfájásra.


Üdv

2008. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom az algorirynt5ől, a háziorvos is azt mondta, hogy azt szedjem mert a többi sz..t se ér.Jól vagyunk mind a 2-en és inkább jól legyél, minthogy belázasodj.Hívd fel a háziorvosod mond el neki a panaszod és hidd el azt fogja mondani, hogy algopiryn.
2008. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogorvosom azt mondta semmilyen gyógyszert nem lehet szedni.A háziorvos az algopirynt mondta de a nődokim azt sem ajánlja,én a panadolról nem tudok ,hogy lehet e szedni,most hallom először.De a legtutibb ha a saját nődokidtól kérdezed meg,és szerintem menj el valami másik fogorvoshoz ,húzasd ki-röntgenezni nem szabad terhesség alatt viszont egy gyulladt góctól a vetélés esélye is nagyobb-én fogdokik között mozgok nekem is ők mondták,ne sajnáld most a fogadat.
2008. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőbe jártam,iszonyatosan fájtak a fogaim.Fogorvos panadolt mondott,nekem nem használt algopirint vettem be.Van tantum verde szopogatós cukorka gyogyszertárba lehet kapni fájdalomcsillapitó hatású homeopátiás szer nekem jó volt.Hallottam már van öblögetője is.

37hetes kismama

2008. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!