Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után visszaáll a...

Szülés után visszaáll a csipőméretem?

Figyelt kérdés
Lehet hüjeség, de azért érdekel, mert kb 40 nadrágot kellett kipakolni a szekrényemből, mert nem jönnek fel a csipömtől. Volt amit 2héten belül kinőttem. És most maradt pár trénerkealsóm, meg 2-3 nadrág ami még rámjön. 23hetes vagyok egyébként, és eddig4kg-ot híztam a csípőm pedig nagyon megszélesedett az eddigihez képest. Őszintén szólva sajnálnám azokat a nadrágokat, mert nem állok jól anyagilag, hogy most pótoljam őket:-(
2011. aug. 26. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kilóban kevesebb vagyok ,mint terhesség előtt,de egy nadrágom sem jó rám:(((1 éve szültem,nem ment vissza...
2011. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a csípő csont nem fog összemenni az eredeti méretére már sosem....
2011. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem leesnek a lány nadrágjaim is...

Sőt a kicsi 3-4hónapos volt, amikor vásároltam csípő nadrágot, van olyan amit csak átmostam, és kifogytam belőle 7hónapos a szentem. És övvel sem lehet hordani:S

Azt hittem állandó marad a 38as ruhaméret két gyerek után, és megint ott tartok, hogy derék-csípő 34/36 viszont a lépéshossza 40es nemártana:(

2011. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha veszel bandázst akkor azokat is tudod hordani. Ha szerencsés vagy a szülés után újra jók lesznek idővel.

A végére meg 2kismamanaci nem árt.

2011. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az eredeti méretére nem fog visszamenni, de nem is marad olyan, mint szülésnél. Viszont idő kell neki, eleinte biztos, hogy be kell ruháznod 1-2 nagyobb méretre.

Én vékony alkat vagyok, és nekem is nagyon sokat szélesedett a csípőm, 23 hetesen nekem is már csak max a tréningalsók jöttek fel, míg a barátnőm még tudta hordani akkor a farmerjait is, de ő eleve szélesebb volt. Szóval szülés után vennem kellett pár új ruhát, de nem vettem sokat, bíztam abban, hogy előbb utóbb a régiek is jók lesznek újra. Így is lett, lefogytam a felszedett kg-okat is, és simán jók rám, egyáltalán nem szorítanak. Végül is csak 1 cm-rel lett szélesebb, mint volt. Ez nem vészes.

2011. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idösen én is pánikba estem,de elég gyorsan újra hordhattam mindet! :)
2011. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!