Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozitív lett a terhességi...

Ha pozitív lett a terhességi teszt meddig célszerű várni a dokival?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az enyém magán és fölöslegesen nem fizetnék ha nem muszáj utána úgyis lesz még elég költségem.

Tehát hány hetet várjak, mikortól lát már biztosat az UH-n?


2011. aug. 26. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem anno úgy mondta a dokim, hogy a pozitív teszt után (ha a teszt az esedékes menstruáció kimaradása után keletkezett) még 1 hetet várjak. Így 6 hét 3 naposan mentem először, akkor már volt is szívhang!

Gratulálok!

2011. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam, és már jól látszott a pici pötty. :)
2011. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem tudtam várni, mert izgulós vagyok, de szerintem, ha először a 8. hét körül mész, akkor már többet lát a doki és szívhang is lesz.
2011. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 6. vagy a 12. héten szoktak először megvizsgálni. Más biztos jobban emlékszik. :) Akkor is hüvelyi UH.
2011. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is magándoktorhoz járok 6hetesen voltam először, akkor már látszott a szívhang, de 8 hetesen vissza kellett mennem és azzal a felvétellel és vizsgálati eredménnyel küldött el a védőnőhöz. Szóval szerintem is ráérsz 8 hetesen menni.
2011. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én vártam még nemvárt után majdnem 3 héttel mentem dokihoz.

Akkor volt a pocaklakóm 7+3 hetes :)

20.heti uh. szerint 2 nappal kisebb mint a menzi szerint:)


25 hkm...

2011. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta, hogy akkortájt menjek, amikor a második mensim nem jelentkezik, mert akkorra kell szívhangnak is lennie.
2011. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én utána másfél héttel mentem mindkét alkalommal. A petezsák látszott csak, de legalább megnyugodtam, hogy jó helyen tapadt meg.
2011. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!