Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség utolsó pár hetében...

A terhesség utolsó pár hetében ha már nem sétálok annyit mint előtte az baj, vagy pont nem baj?

Figyelt kérdés
Olyan is van egy héten csak egyszer mozdulok ki. Kb. a 32 hétig rendszeresen mozogtam.
2008. márc. 7. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem konkrétan nem baj, de azért jobb lenne, ha nem "tunyulnál" el szülés előtt, elvégre az igen nagy fizikai teljeseítmény.) De ha nem esik jól fájdalmaid vannak, akkor természetesen ne sétállj. De ha nem fáj, akkor néha mozdulj ki kicsit, leglább boltba.-) Te sem punnyadsz be otthon:-)
2008. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy azért itthon sem ülök tétlenül, készítem a lakást a baba fogadására, csak a napi min. fél óra séta elmaradt.
2008. márc. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!