Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 héten járok és pár napja...

33 héten járok és pár napja szúr az alhasam tájékán. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Inkább a bal oldalon szoktam érezni egy nap elég sűrűn. Néha elég erősen érzem ilyenkor le kell ülnöm. Éjszaka is néha belenyilal ha fordulok át a másikoldalra. Normális ez?
2008. márc. 7. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is előfordul az ilyen "tünet", és szerintem a babó nyomhat valamit belül, hiszen már elég nagy és bizony van súlya. Talán nyúlnak a méhszalagok, tágul a méh , ez is okozhatja azt a bizonyos szúrkálást. Sokszor a hólyagomon érzem, hogy jó nagyokat belerúg vagy üt, az is elég kellemetlen tud lenni, mert úgy érzem azonnal bepisilek. Persze csak pár csepp jön, ha elfutok WC-re. Ha más gond nincs, akkor szerintem nem kell aggódnunk.:) Boldog bababvárást! 34 hetes kismami

2008. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is előfordult,hogy belenyílalt vagy hasítást éreztem a hasamban.

Az éjszakai nyilalások szerintem sokunknál előfordul,elég egy rossz,vagy hírtelen mozdulat.Ilyenkor jobb ha nem mozogsz és egy kis idő után elmúlik.

Amit te írsz,hogy szúrást érzel azt nem tudom mi lehet.

Hogyha nem múlik pihenés hatására szerintem említsd meg a dokinak.

2008. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!