Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad terhesség alatt fejni...

Szabad terhesség alatt fejni a tejet? Mi történik ha valaki elkezdi fejni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem. A nagyobbiknak fejnéd?
2011. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem szabad! Már hogy is juthat ilyen eszedbe?


A tejtermeléssel egyidejűleg beindul a természetes méhösszehúzódás folyamata.

Ha nem akarsz valami bajt, akkor még véletlenül se próbáld fejni a tejet terhesség alatt, különben is az csak előtej.

2011. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, akinek már a 20-as heteiben annyi teje volt, h muszály volt neki fejni. Mindenesetre orvossal beszélj a dologról, h írjon fel neked gyógyszert, nehogy elvetélj.
2011. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"muszáj" bocsi
2011. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem hiszem, hogy jót teszel vele. Egyrészt a méhösszehúzódások, amit írt már előttem valaki, másik meg, hülye példa, de mondjuk a vemhes tehénnél is leállnak a fejéssel, különben nem fejlődik rendesen a kis boci, na ezt el tudom képzelni nálunk is.
2011. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad! Valóban méhösszehúzódásokat okoz és akár még a szülés is megindulhat tőle! De kérdezd meg a dokidat mert én nem vagyok orvos, de én is úgy tudom ahogyan az előttem válaszolók írták! Ő biztosabbat tud majd mondani Neked. Bár én sem értem, hogy miért szeretnéd már most fejni a tejed. Van egy kisebb gyermeked?
2011. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel problémamentes terhesség alatt lehet szoptatni nem hinném hogy a fejéssel gondot okoznál. Gondolom beindulna a tejtermelésed.
2011. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!