Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megesett már valakivel, hogy...

Megesett már valakivel, hogy terhessége alatt többször fojt az orrából a vér? Mert nekem már másodszor.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normalis jelenseg. Nekem is tobbszor verzett az orrom a terhesseg alatt, foleg a vege fele.
2009. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a hajszálerek jobban telítettek vérrel + c-vitamin hiány is okozhatja,amúgy terhesen teljesen normális. ha nagyon vérzik vagy nem tudod elállítani,akkor el kell menni vele orvoshoz
2009. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés előtt 2nappal vérzett, de akkor rendesen!
2009. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az első három hónapban szinte minden reggel vérzett az orrom, hol csak gyengén, hol erősebben. De azt mondta a doki, hogy ez normális, nem kell aggódni miatta.
2009. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj!De még hányszor!

Volt,h vizsga közben eredt el az orrom vére,de patakokban.Nagyjából úgy nézett ki a vizsgadolozatom,mintha disznót vágtak volna rajta..

2009. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején volt többször is, mindig a hányás után :-S
2009. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Velem is sokszor előfordult, természetesen a legkellemetlenebb helyzetekben, de hozzászoktam. Aztán észre sem vettem, hogy abbamaradt. :))) Inkább az első trimeszterben volt jellemző. Éppen ezért is volt kínos, mert még akkor nem volt publikus a dolog.

2009. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vérzett, eddig úgy kb. 4-5 ször. Egyszer éjszaka kellős közepén ébredtem arra, hogy folyik a vér az orromból, hát jól meg is ijedtem. De legtöbbször akkor fordult elő, amikor megerőltettem magam, így elpattant gondolom egy hajszálér, és ezért vérzett. Éjszaka is azért vérzett, mert előtte fújtam ki az orrom, és gondolom erősebben.
2009. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem vérzett az első 3 hónapban. Dokim Rutascorbint ajánlott. Napi 3*1 szem hatásos volt, pár nap alatt elmúlott.

Utána jött a fogíny vérzés, arra is szedtem a Rutascorbint, és az is elmúlott:)


Nem írtad hány hetes vagy...

Arra azért figyelj hogy a vérnyomásod nem-e magas, mert az is okozhat orrvérzést!!!

2009. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rendszeresen vérzett az orrom az első 20 hétben.
2009. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!