Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már elég nagy a hasam, és ez...

Már elég nagy a hasam, és ez bizony némi gondot okoz szeretkezésnél. Mindig is hason szerettem feküdni, párom meg ugye rajtam, szóval hátulról, de ez most lehetetlen. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
szóval, esetleg párbákkal vagy valamivel érdemes fölpolcolnom magam, hogy a hasam ne nyomjuk?vagy felejtsük el ezt a pózt?
2008. márc. 6. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:
hason
2008. márc. 6. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keressetek más pózt. Most már csak nagyobb lesz a pocid, és hasra sem fogsz tudni fordulni tőle (meg szerintem nem is szabad). Ha hátulról szereted, állj négykézláb úgy, hogy csak a melled legyen az ágyon, a pocid, feneked meg a levegőben.

Boldog babavárást, jó próbálkozást! :o)

2008. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Térdelő póz hátulról. Nekünk az bevállt nagy hassal.

Sok sikert és kitartást!

2008. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk is ez a kedvenc pózunk, de már sajna nem tudjuk gyakorolni. A térdelő pozitúra jó helyette.... Üdv: 26 hetes kismama.
2008. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom súlyát is megtartani nem vállalnám be, ajánlom a kztyapózt, esetleg lovaglót, de én a babám születése előtti napon is, meg végig hason aludtam, és semmi baaja nem történt;)
2008. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy egyik lábad felhúzod kerékszögbe, akkor nem nyomod annyira a pocid. Meg a kutyapózis jó. Illetve jó a kiskifli verzió:-) Vagy ha te hanyatt fekszel, a párod meg oldalt rád derékszögben. Így át tudod tenni a lábad párod csípőjén, ez is kényelmes és kellemes póz. Vagy lehet lovagló is.-) Szóval azért van más lehetőség is:-))Vigáyzz a pocidra, ha fáj, változtass pózt.
2008. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!