Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg fog változni, hogy egyszer...

Meg fog változni, hogy egyszer elbizonytalanodok egyszer örülök a babának?

Figyelt kérdés

sziasztok kedves anyukák.

26 éves vagyok 1 éve vagyok együtt a párommal már többször beszéltünk a párommal a babárol és nagy egyetértésre jutottunk.csak megbeszéltük 1-2 évet még szorakozunk egymásnak élünk.de ahogy szoták mondani"akkor jön a baba amikor ö akar" csináltam tesztet pozitiv lett.

megijedtem hogy most mi lesz aztán a másik pill de jó ö a miénk .aztán másnap megint elöjött bennem hogy minden megváltozik és nem egyböl akartam babát.

gyerekkoroban elhagyott az anyám és még én is szeretetre szorulok ugy érzem.vajon megtudom neki adni azt amit igazán érdemel?nem tehet semmiröl a kis picike.elöjön bennem az anyai szeretet és az hogy soha nem adnám semmiért?ő lesz a legfontosabb az életemben,ugy fogom érezni?

ne értsetek félre nem akarom elvetetni csak átdolgozam az egész fiatalságom és gyerekként sem kaptam meg azt a szeretetet amit kellett volna.és félek hogy nem leszek jó anya.ugye a gyereket soha nem lehet megbánni?

elöre is köszönöm a véleményeiteket.


2011. aug. 23. 17:29
 1/5 Anikó1985 ***** válasza:

Szia! Szerintem,ha már beszéltetek róla, hogy babát vállaltok akkor már végig gondoltátok, hogy szülök legyetek.

Jó szülő leszel, ha már most ezen aggódsz! Az a lényeg, hogy próbáld megadni azt amire szüksége van, ha nem sikerül mindent azért még ne törj le. Senki sem tökéletes! Úgy szokták mondani, hogy jön minden magától. Ne idegeskedj, én már két éve gyereket szeretnék és mégis mikor végre meglátogatott a gólya megijedtem. Szerintem mindenkiben van egy kis félsz, hogy felkészült e már a babára, de talán soha sem lehet igazán felkészülni :) Boldog babavárást!

2011. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 éves volt a nagylány, mikor tavaly újra babát vártam. Én 28 vagyok. Én is elbizonytalanodtam, pedig előtte 2 hónapban is csináltam tesztet, ami negatív lett, el is keseredtem, 3. hónapban tök örültem. De ettől függetlenül el-elkapott a szorongás, mi lesz, hogy lesz, bizos, hogy jól döntöttünk-e.... Persze, lelkileg is rá kell hangolódni, hogy megváltozik az életed. Ne aggódj ilyenen. Majd UH-on meg meglátod, mit fogsz érezni...:)
2011. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint azért keseredtem el, mert 2 hónapig nem jött össze, csak a 3.-ban, és annak nagyon örültem.
2011. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal mindenki egyet ért, hogy a gyermek vállalás az egyik legcsodálatosabb, és az egyik legfelelőség teljesebb dolog a világon.Teljesen normális ha kétségeid vannak, hogy jó anya leszel-e.Én is így voltam ezzel.Sokszor a 9 hónap alatt elképzeltem, hogy milyen lesz, és volt, hogy eléggé kiborultam...

És megszültem idén Januárban.Az érzést elmagyarázni nem lehet, de te is érezni fogod..Ez az anyai ösztön, ami nekem egy csapásra eloszlatott bennem minden kételyt.A csecsemősöktől csak annyit kérdeztem, hogy peluscsere, meg ilyenek, de a többi ment.Azóta is minden rendben.Tudom, hogy még nagyon sok minden előttem áll, de annyira szeretem a lányomat, hogy felőlem bármi jöhet.

2011. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bátoritást:)
2011. aug. 25. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!