Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fura hangok a hasamba. Mi...

Fura hangok a hasamba. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Lehet dilisnek hangzik a kérdésem,de napok óta hallom,mintha bugyogna a magzatvíz a hasamba,főleg ha lehajolok valamiért. Lehetséges ez? Nektek volt már ilyen?


38+5 kismama


2011. aug. 23. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt, tök ijesztő :) néha meg apró pukkanásokat hallok, ráadásul ez a 32.héten kezdődött, azt hittem a burok repedt meg, de nem, még egyben vagyunk :)

Egyébként nem tudom mi lehet a bugyborékolás, néha a gyomromra gondolok, néha a magzatvízre, fogalmam sincs :)

könnyű szülést és boldog babavárást :) 38+6 hkm

2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

húú, de jó hogy kiírtad!

egyszerűen nem tudtam volna megfogalmazni, mit érzek én is. pontban 39 hetes vagyok, és szabályszerűen buborékokat, és fortyogást érzek a hasamban, de szerintem nem a beleimben, mert az hátrébb van a baba mögött (gondolom én), ott érzem a picurom mozog. nem tudom ilyenkor mit csinál... lehet, hogy nagyokat lubickol, és csapja a magzatvizet...??? :)

2011. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán csak mozdul a baba, és ide-oda préseli a vizet, mivel egyre kevesebb helye van. Én ilyet még nem érzek, de a matatásoktól meg hólyagrugdosástól falnak tudnék menni néha :D

31hkm

2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!