Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérnyomásom tegnap 139/100,...

Vérnyomásom tegnap 139/100, ma 149/99! Előtte mindig rendben volt, 120/80. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Védőnő mérte, orvosomhoz holnap megyek, csak annyit mondott, hogy vele beszéljem meg. 27 hetes vagyok
2008. márc. 6. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A doki tudni fogja. Ha kell, gondolom ad gyógyszert. Nincs valami oka, hogy felment? Igyál sokat, az is leviszi kicsit. Nem félj, baj nem lesz, max jobban kell figyelned majd magadra. !!
2008. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülésemnél ment 150-re fel. Ezért kaptam a nyelvem alá valami vérnyomáscsökkentő sprayt. utána rendben zajlott minden.
2008. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mértek magasat, még magasabbat is. Dopegyt-et kellett szednem a terhességem alatt, ez teljesen rendben tartotta a vérnyomásomat. Kerülni kellett a túzott sózást, és kész. Szülésnél többször mérik majd a vérnyomásodat (elvileg). Nálunk nem okozott gondot, simán, gyorsan megszültem. Se a babának, se nekem kutya bajom. Ez egyébként terhességi magas-vérnyomás. Ja. És toxémiás sem lettem, mert szedtem a gyógyszert, a védőnéni meg mérte a vérnyomásomat, és mindig 140/90 alatt volt (ez a megengedett felső érték).

Boldog babavárást! :o)

2008. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 8 kilót híztam idáig, tehát nem hiszem, hogy ez lenne az oka. Vizeletem is rendben. Majd kiderül mi lesz holnap, de legalább addig is megnyugtattatok.
2008. márc. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!