Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki csípőficamos volt kiskorában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én az voltam kis koromban. Sajnos felnőttkorban előjött,illetve fájdalmaim voltak és kiderült,hogy nagy mértékben el van kopva mindkettő.

Most 6 hetes vagyok és már csak a bal oldalt esik jól az alvás meg a hátamon ritkán, de ez meg azzal jár,hogy még jobban fáj,ha sokat fekszem rajta :(

Én attól tartok,hogy nem megyünk neki rendes szülésnek,mert én pár mp-nél tovább nem bírok terpeszteni sem :( Bár ez még nem került szóba a dokimnál.

2011. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én súlyos kétoldali csípőficammal születtem, nekem azt mondták, hogy így a természetes szülés felejtős. Mondjuk az enyém tényleg nagyon súlyos volt, műteni is kellett.
2011. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is csípőficamos voltam kiskoromban, sőt, a párom is. A gyermekünknél nem vettek észre rendellenességet (most 3 éves)Természetes úton szültem, a terhesség 6. hónapjában nekem is voltak csípő-fájdalmaim, de nem tartott sokáig. Tágult a medencém... Szerintem pihenned kellene egy kicsit. Jó egészséget kívánok!
2011. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! az a baj h nem vok egy seggen ülő típus,már sokan ki akartak kötözni,h pihenjek.. :D
2011. aug. 23. 10:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem anyukám súlyos csípőficammal született!!!De természetes úton szült meg engem,és 2 évre rá az IKER húgaimat is.Azóta sajnos már mindkét lábát megműtötték,protézist kapott,és mankóval biceg,de minket gond nélkül megszült!
2011. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!