Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak gentikailag kicsi? Mikor...

Csak gentikailag kicsi? Mikor fogant szerintetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg betöltött 35 hetes vagyok.utso menzim 2010.12.13

Első pozitiv tesztem 2011.01.09.

Az összes uh-n 1-2 héttel kisebb a baba.Ez szerintetek genetikailag ilyen?mi is kicsit vagyunk.Csak mert ha 9.-én pozi a tesztem aki nem sokkal fogant és később mint a vélt dátum..Doki szerint dec 27 kor volt szerintem kb 31.-én


2011. aug. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondta a védőnő, nincs genetikailag kisebb nagyobb, egyformán fejlődik a magzat egy bizonyos ideig. Aztán persze már bejön a genetika és megjelennek az eltérések, de ezek az eltérések sem jelentősek még születéskor sem.

Ha minden ultrahangon kisebb volt, akkor valószínűbb a későbbi fogantatás.

De egyébként 1-2 héttel nem foglalkoznak, ez teljesen belefér. Azt mondta a dokim, ha 3 hét az eltérés az összes ultrahangon, akkor módosítják a szülés várható időpontját. 1-2 hét eltérésnél ezzel nem foglalkoznak.

2011. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 28-30 naposak a ciklusaid, akkor a dokinak van igaza, 27-én. Viszont lehetett későbbi pé-d is, akkor pedig neked. Ez kiszámíthatatlan. Ha mindketten alacsonyak vagytok, akkor valószínűleg ez csak a genetika, de egyébként sem érdemes az UH-nak hinni, rengeteget csal.
2011. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.csak azért nem értettem hogy miért kisebb ennyivel mikor már 9.-én pozi volt a tesztem
2011. aug. 20. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első uh-on is kisebb volt a baba? Mert nekem 12ik hétig korának megfelelő volt,majd az uh-okon 1-2héttel kisebb volt mindig,mondta a doki,hogy lehet,hogy később fogant ,de biztos,hogy nem,mert tudom a fogantatás napját!
2011. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem 12 hetesen azt irták a papirra hogy grav s 11..ugyhogy utána kezdett kicsit kisebb lenni.2 uh között mindig nőtt csak nem volt akkora mint kéne
2011. aug. 20. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!