Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből tudtad, hogy kislányod...

Miből tudtad, hogy kislányod fogant és mikor mondta meg az orvos, hogy tényleg igy van?

Figyelt kérdés
Van egy fiam. Vele nem hánytam csak émelyegtem. Halat,gyümit és levest kivántam sokat. Érdekelne,hogy mit éreztek a kislányos kismamák és mikor tudták meg,hogy lányuk lesz? Mikor mertétek megvenni a lányos babadolgokat? Lányt szeretnénk:-)
2011. jún. 12. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En a kisfiamnal egyszeruen tudtam, hogy fiu lesz, es a kislanynal is (bar o meg 6 hetig a pocakban lesz), bar semmilyen kulonbseget nem erzek, nem kivanok semmit sem. Es a kislanynal eloszor kisfiut mondtak ultrahangon, en ereztem hogy tevednek. A hasamat is ugyanugy hordom.
2011. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor mertem lányos cuccokat venni, amikor már az 5. ultrahangon is azt mondták, hogy lány.

Konkrétan nem hittem el, hogy lány lesz. Ugyanis én is lányt szerettem volna, és hihetetlennek tűnt, hogy ez így is lett. :)

12 hetesen nekünk már megtippelték, hogy lány lesz, és végül úgy is lett. De mint mondtam, ekkor még nem vettem készpénznek a dolgot. A 16. héten és a 18. héten is mondták, hogy lány.

Amúgy én éreztem, hogy lány lesz, de nem tudtam, úgyhogy erre nem alapoztam. (Mi csak petetérés előtt voltunk együtt, ilyenkor nagyobb az esélye a lánynak, ezért reméltem, hogy összejött, de persze nincs garancia erre.)

Tüneteim: nem voltak rosszulléteim, nagyon jól voltam.

Eleinte inkább kajaundorom volt (erős szagok miatt). A terhesség első felében inkább sósat, a második felében inkább édeset ettem.

2011. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én rettenetesen émelyegtem a 6-18 hetek között... Húsra, halra, tojásra gondolni sem mertem, a jeges narancslé és a vajas kifli volt a legjobb barátom.

Egyszerűen éreztem, hogy kislány lakik bent, a 17 héten a szonográfus is megerősítette és azóta még háromszor bebizonyosodott, hogy jók voltak a megérzéseim.

Szurkolok, hogy teljesüljön a kívánságod!


33h km

2011. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi is csak a "lányesélyes" napokon próbálkoztunk:-) Kedves első válaszoló :Szép szülést Neked! Én is igy tennék,ha már több UH-on is megerősitenék akkor mernék vásárolni csuppa rózsaszint:-)))
2011. jún. 12. 11:27
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 11.26!

Neked is szép szülést kivánok!!! És köszönöm a szurkolást,nagy vágyunk egy kislány a mi huncut kisfiúnk mellé:-)

2011. jún. 12. 11:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk tervezett baba volt és mindenképpen kislányt szerettünk volna. Tehát amit lehet megtettünk érte.


Mikor megfogant volt beágyazódási vérzésem. Már mesi előtt kimutatta a vérvizsgálat, hogy baba van. Akkor már tudtam, hogy csak lányom lehet.


Többször álmodtam vele, mindig kislány volt :) Amúgy meg úgy takargatta a punciját, hogy csak na. :D


Nem mellesleg savanyút ettem erőssel bármit ami ilyen néha keverve is. No meg 18. hétig az első jó nagy rúgásáig hánytam mint a lakodalmas kutya.


Lányom lett, 24. heti 4D mutatta meg magát hosszas könyörgésre :) Imádja a savanyúságokat.

2011. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én végig éreztem, hogy kislány. Mindenki kérdezgette, hogy honnan tudom biztosra. Valahogy éreztem. És sejtettem is, mert a karomon a szőr elkezdett kihullani és a lábamon is elég ritkás lett. Gondoltam, hogy a kislány okozza. Az első 3 hónapban nagyon rosszul voltam, a húst nem nagyon kívántam.

Az ultrahangon sosem tudták megmondani a nemét, csak amikor 4d-re mentünk 27 hetesen! Na akkor megmutatta.


Még van 2 hetünk és végre a karunkba vehetjük a leányzót.


38 hetes kismama

2011. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 12.29-válaszoló!

Mensi elött hány nappal voltál vérvizsgálaton? És teszteltél is? Ha nekem még 7napom van a nemvártig mikor tesztelhtek? Mi is a lányos napokon(tehát a ciklus elején) próbálkoztunk.

2011. jún. 12. 16:40
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves 15.29!

Szép szülést! 2hét az mindjárt itt van:-)

2011. jún. 12. 16:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet megérezni, hogy mi lesz a baba neme. 50-50 % van rá hogy eltalálod. Én is azt hittem, hogy meg lehet érezni, fiút szerettem volna, és közölte a 25 héten a doki hogy nagyon kislányos. Most 29 héten is azt mondta hogy ő kislánynak gondolja, bár bizononytalan volt.De lehet 100%-ra nem is merik megmondani.Esetleg 4D-n ott már biztos látszik jobban.Én se merek nagyon rózsaszínű ruhákat venni, mert mivan ha mégse lány. Bár már megbarátkoztam a gondolattal hogy lány lesz, már úgyvagyok mindegy is csak egészséges legyen.
2011. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!