Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből tudtad, hogy kislányod...

Miből tudtad, hogy kislányod fogant és mikor mondta meg az orvos, hogy tényleg igy van?

Figyelt kérdés
Van egy fiam. Vele nem hánytam csak émelyegtem. Halat,gyümit és levest kivántam sokat. Érdekelne,hogy mit éreztek a kislányos kismamák és mikor tudták meg,hogy lányuk lesz? Mikor mertétek megvenni a lányos babadolgokat? Lányt szeretnénk:-)
2011. jún. 12. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudni nem tudtam, de legbelül éreztem, hogy kislány lesz. Már a tesztelésnél :) Bár volt aki még a teherbe esés előtt mondta, hogy nekem csak lányom lehet! A 24. héten derült ki, hogy lány, előtte nem lehetett látni, mert nagyon szégyenlős.

Egyébként előtte 1 hónappal vettünk neki egy fülbevalót, mert akkor volt akciós :)

Bár még mindig nem született meg, de remélem már nem kukacosodik be :)

34 hkm

2011. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15. hétig nagyon úgy éreztem, hogy kisfiam lesz. Aztán ez megváltozott és úgy éreztem, hogy csajszi lesz. De ezt betudtam annak, hogy nagyon vágyom egy kislányra. 20. hétig hánytam. Pé előtti két napban és a pé napján voltunk együtt, úgyhogy ebből még lány és fiú is lehetett volna. 20 hetes uh-n azt mondta a doki, hogy szerinte kislány, de nem 100%. Pénteken viszont 4D-n megmutatta a punciját. Úgyhogy csak most kezdtem el vásárolgatni a 23. hétben. Ja, és már a 9.dpo-n kimutatta egy 10-es erősségű teszt a terhességet.
2011. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem baromi pontos a ciklusom, minden hónap 1-én jön meg. 13-án voltunk együtt a párommal, és a 26-án volt vérvizsgálatom. Elég magas hcg-t mutatott ki. Rá egy hétre volt csak pozitív a tesztem. Lilly és Gábriel is.


Egyébként is mentem volna vérvételre, de ismerős van, így kikönyörögtem, hogy nézze meg a hcg szintet is :) Mert azt nem jelölte be egyébként az orvos.

2011. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!! Pár nap és kiderül,hogy sikerült-e a baba és utánna már csak várni kell mig meg nem mondják hogy kislány-e. :-)
2011. jún. 14. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!