Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az a kérdés, hogy...

Mit jelent az a kérdés, hogy mozog rendesen a baba?

Figyelt kérdés

A doki ezt kérdezi mindig... ,

de honnan tudjam mi az a rendesen.. első babás vagyok, 25 hetes, este mindig mozog ha lefekszem akkor igencsak sokat... de napközben nem túl gyakran.. létezik, hogy ennyi idősen csak nem veszem észre??? már 8-9 hete mozog.. de mennyi a jó? és amúgy is olyan változó, nagyon szélsőséges.. a mozgása.. nem baj ez???


2008. márc. 6. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem baj, nyugodj meg. Én is 26 hetes vagyok, a babám reggel megmutatja magát, utána csak este aktivizálódik. ilyenkor még 90%-ban alszik. Mikor ébren van, akkor viszont jókat rugdos.) A rendesen talán azt jelentheti, hogy érzed-e minden nap, mert 24 órában legalább 1X kell érezni. Ne félj, nincs semmi gond, örülj neki, hogy a dokid megkérdezi tőlem sosem kérdezték. És sokszor van, hogy mozog, de nem érzed.. én pl a védőnőnél voltm ma, meghllgatta a szivét, de arrébbmászott és nem hallottuk a szivét, és nem is éreztem:-)

nyugi, minden oké.)

2008. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!