Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az tényleg jó ha sokat mozog...

Az tényleg jó ha sokat mozog a baba? akkor érzi jól magát?

Figyelt kérdés
19hetes vagyok, és egyre gyakrabban és egyre nagyobbakat rúg.mi lesz később ? :D
2008. márc. 6. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is 19 hetes vagyok nekem a tegnapelőt kezdett el egyértelmü mocorgás lenni és tényleg egyre többször érzem a barátnöm 27 hetes és azt mondja hogy a keresztlányom biztos sportoló lessz mert nagyon virgonc:)9)
2008. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, én is ezt kérdeztem annó:-) Most 26 hetes vagyok, de néha meglepődök , akkorákat rug, az utolsó időben meg vissza kell már tessékelni , mert ki akar bújni a bordád közt:-) De ki lehet bírni, mindenki kibírja, és hidd el, jó érzés lesz, megnyugtat(pedig nekem sokáig inkább kellemetlen volt) mert tudod, hogy él, és ez jó:-)

Amúgy ha "rendesen" viselkedsz, bizti jól van. Ha hason fekeszel és akkor rugdos, akkor valószínü nem jó neki. De ezen én is sokat gondolkodtam, ogy honnan tuodm, hogy örömében ,v agy bánatában rugdos. Kaja után is szokott, meg mikor mosogatok(sokszor nekidőlök a szekrénynek, nem szereti:)

Vigyázz magadra, nem lesz semmi baj, és örülj, hogy mocorog. VAlóban egyre erősebb lesz, napról napra és egyre többet fog mocorogni, de sokat alszik is.-)

2008. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, igazából ha simán ülök akkor is rúg.vagy ha oldalamon fekszek, akkor átfordulok a másikra, hátha nem jó neki, de ott is :)

nővérem mondta, ha sokat mozog jól érzi magát

2008. márc. 6. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Most még van helye és mozog. Utána kicsit "csendesebb" lesz, mert nem lesz akkora "élettere odabent". :O9
2008. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nagyon jó ha sokat mocorog a manóka!Nekem 18 hetes korom óta mozog . Akkor még alig lehetett érezni, most meg sokszor nem birok tölle elaludni, Mert Ő még bukfencezik:-)!!! Imádom!!!

22hetes kismami

2008. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!