Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban dolgozom es 9 hetes...

Angliaban dolgozom es 9 hetes vagyok. Mikor hivnak uh-ra? Itt ugy tudom 12 het korul. Mi van ha gond lesz a babaval? Akkor is megkell szulnom? Honnan tudjam hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Meg senki sem vizsgalt meg itt azt mondjak hogy ez a normalis!!
2008. márc. 6. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor bizál benünk azért kicsit fejletteb világ az övék mint a miénk vagy?ezt te tudod megitélni te vagy ott ,de hogy megnyugodj gondolj arra hogy anyukádnak nem csináltak uh-t mégis szépp és egézséges anya lett belöled:)
2008. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! en is Angliaba vagyok es mar jovo7en kene jonni a babanak. 2x voltam ultrahangon,es meg 1x sem vizsgaltak ki, pedig volt olyan, megkerdeztem, nem e mehetek, mert kevesebbet mozgott a babam, mint szokott, aztan elkuldtek ekg vizsgalatra. mig halljak, hogy rendesen ver a szive, ultrahangra nem kuldenek. a tesztekbol, amiket csinalnak minden alkalommal, mikor mesz a midwife-hoz, abbol kiderul, hogy van e valami baj, meg ha te ugy erzed, hogy valami nincs ugy, ahogy kene, aggodsz, akkor csak tudasd veluk. nyugi, rajonnek, ha valami gond lenne. De remelem nem lesz semmi problemad a terhesseg alatt. minden jot
2008. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!