Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit összekavarodtam az...

Kicsit összekavarodtam az időpontokkal és: betöltött 25. folyamatban lévő 26. héten orvosnál, utána meg amire kértem időpntot, a 31. hétben leszek? Ez így jó? Vagy kérjek korbábbi időpontot?

Figyelt kérdés
Csak mert azt nem szeretik, ha kavarunk az időpontokkal.
2008. márc. 6. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs baj közbe akkor nem hiszem hogy kéne korábbi idöpont képzeld én uh-n pl nem voltam csak a 12 héten és most fogok menni jövö héten a 20-ik hétben leszek közbe egyszer voltam dokinál 15 -ik héten megbeszélésen akkor csak a méhszájat nézte azt mondta ha nincs semmi panaszon akkor az uh után találkozunk igy én azóta nem is hivtam szerintem nem kell oda anyit menni ha nincs gond jó növekedést neked majd jól meg fog lepödni mekkora lett a pocid mióta nem látot biztos az én dokim is el lesz ájulva tölünk :)))))
2008. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőven elég.Általába havonta vannak az uh-ok. Ha jól érzed magad, a babód is szépen mocorog, akkor minek piszkálnád az uh-al. Az enyém utálja a uh-ot mióta a 4d-sen nem hagyták aludni. Azóta az a mániája, hogy bele üt az uh fejbe, és be fordul. Grat a babóhóz 33 hetes kismama
2008. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is most voltam 26 hetesen, és engem is 32 hetesen hívott vissza, tehát minden rendben:-)
2008. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!