Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok, és...

32 hetes terhes vagyok, és idáig napra pontosan stimmeltek a heteim a baba méreteivel és a terhesség idejével. Most viszont azt mondta a doki, hogy egy hetet le vagyunk maradva. Akkor melyik adat, azaz terhességi hét a jó?

Figyelt kérdés
Amit idáig mértek és mondtak,vagy a mostani?
2008. márc. 6. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét nem sok idő,gondolom a mostanihoz fog számolni,de a baba tudod akkor jön,amikor akar.Ezen ne aggódj.
2008. márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te tudd, hogy mennyi vagy valójában, de a szülést átírják a baba méretei alapján.

Ne félj, lehet pár hét mulva megy 2 hét pluszban leszel, barátnőm is így járt, azt sem tudta mikor fog szülni.) mindig a baba utolsó méretéhez igazítják a szülés várható időpontját.

2008. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!