Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet észrevenni...

Mikortól lehet észrevenni pontossan a terhesség jeleit?

Figyelt kérdés
gyomorfájás,puffadás,alhasi fájdalmak,szédülés,néha hányinger,sőt bizonyos étel undor utalhat terhességre mégha 1-2hetes is????
2008. márc. 5. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm, nekem a cicimen azonnal látszódot, bár én érzéketlen voltam előtte és fura mellnövés és fájás következett be.Jozzáteszem valakinek még 3-4 hónaposan se fáj,tehát nagyon egyénfüggő.Puffadfni puffadtam, hányás csak a 7. hét után jött, viszont a munkahelyemen olyan undor kapott el a villanykapcsolótól meg mindentől amiben azt láttam, hogy a pasik milyen igénytelenek bent.az ajtókat os csak könyökkel nyitottam, teljesen hülyének néztek.Külön kéztörölközővel mászkáltam.Fura visszagondolni, de tényleg, nem kajától hanem a kosztól és mindentől amit láttam elkezdtem undorodni.Mindenesetre picit hagyjátok a szexuális életet, tényleg csak egy picit vagy pedig nagyon óvatosan, nehogy leváljon a pici, és vigyázz magadra egyél egészséges dolgokat mert ilyenkor fejlődik amjd ki a legfontosabb szervi rendszer.

Üdv

17 hetes kismami

2008. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenkinél más. van aki rosszul van van aki nem..én pl. csak a menstruáció jeleit éreztem(cicifájás, derékfájás, enyhe hasfájás stb..)ha nem csináltam volna tesztet nem vettem volna észre egyáltalán hogy terhes vagyok, csak most így 3,5 hónaposan mert már nő a hasam ennyi..ill. idegileg egy picit labilis voltam és utáltam az embereket..de rosszul egyáltalán nem voltam:)

sok sikert!

2008. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 4dik héten már a mensi előtt is éreztem a cicim feszült,görcsölgettem,de nem olyan erősen ahogy szoktam.De igazábol a 6dik hét után jöttek a tünetek,undor a kávétól,egyes kajáktól,puffadás,de nagyon,(a hormonok kikészitettek)széklethiány,rossz közérzet,semmi kedvem nem volt semmihez.Féltem,ugye ez nem lesz végig:-(,de egyre jobban vagyok,és tényleg a 3dik hónap a vizválasztó.Tudok enni,ami eddig nem ment,fogytam is.Nincs rossz kedvem.Szoval,nem egyszerű,de megéri,amikor látod a kis babát,könnyben uszika szemed,és a szivhang!!Az nagyon kemény érzés,hihetetlen!!
2008. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utalhat de a mensi elmaradása az első biztos jel. Nekem a mellem feszült 5 hetesen, akkor tudtam meg.

Amúgy csinálhatsz tesztet, van akinek igen korán kimutatja, de persze az is a mensi elmaradása után lesz biztos. De ha + lesz az már jó jel:-)

2008. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat+tanácsokat:-) de aszem az lesz a legjobb ha meglátogatom a dokit.Mindegyikőtöknek szerencsés babavárást kivánok...:-D
2008. márc. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!