Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet észrevenni ha...

Honnan lehet észrevenni ha vizesedek terhesség alatt?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok és nem jön rám a hegyesorrú csizmám. Vagyis rámjön de úgy érzem,h. 2 számmal kisebb lett:-/.

A gyűrűim is mind kicsik rám.

Nem lehet,h. csak a hízástól? Kb.14-15 kg híztam eddig.

Remélem azért vizesedek is egy kicsit mert 15 kg-t leadni elég húzós lesz.


2009. jan. 6. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Szia!


A vizesedés a terhesség utolsó 3-4 hetére jellemző. A bokád, és csuklód feldagad, és hireten egy hét alatt olyan 3-4 kg-ot hízol. Én összesen híztam 8 kg-ot, így a 37. héten hamar észrevettk, hogy vizesedem. Kevés folyadéot igyál, és egyél rengeteg gyümölcsöt.


Könnyű szülést kívánok!


6 hetes kislány anyukája

2009. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha a bokádnál ahol kiáll a csont benyomod és bent is marad pár másodpercig (5-6) a benyomat akkor vizesedsz. Azt is mondják, bár sztem ez hülyeség hogy ahány mm-re madar bent annyi plusz liter víz van benned.
2009. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Az alapjan, amit irsz, vizesedsz. En is vizesedem (a 36.hetben vagyok). Az elso valaszoloval nem ertek egyet, igenis tessek rendesen inni. Napi 2-2,5l folyadekot csak gyumolcsbol nem tudsz potolni, es szukseg van a folyadekra. Javaslom a soszegeny etkezest, bar en ettol meg ugyanugy vizesedem. Amugy en is nyomogatom a bokamnal, nekem aztan nem marad benyomodva 5-6 masodpercig, de ahol megnyomom, ott kifeheredik, es ugy is marad par masodpercig. Amugy ebben a korban mar normalis a vizesedes. Ami meg segiteni szokott: teszek egy feloras setat.
2009. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ua. Ha benyomom akkor kifehéredik és pár másodpercig úgy marad.

És te tutira tudod,h. vizesedsz?

2009. jan. 6. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
hát miért nem beszélsz a védőnővel? a vizesedésre a végefelé figyelni kell.
2009. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos nem vagyok babás, csupán évek óta szenvedek magas vérnyomástól és akkor figyeltem meg ezt a vizesedéses dolgot.
2009. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
A tegnapi 19:21-es valaszolo vagyok. Nem ertem miert lettem lepontozva, amikor azt irtam le, amit az orvos mondott. Mindegy. Szoval nekem az orvos mondta, hogy vizesedem es soszegenyen kell etkeznem. Ettol fuggetlenul inni kell. Amugy a vernyomasommal semmi baj, a doki szerint a nem terhesek is megirigyelhetik. Igen, oda kell figyelni a vizesedesre, de a terhesseg vege fele ez is egy tunet. Egyebkent hajlam kerdese is.
2009. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért pontoztak le...én is így tudom ahogy te csak nem tudtam eldönteni,h. vizesedek-e vagy nem. De én is azt hallottam,h. rengeteget kell inni ha vizes az ember+mivel a só megköti a vizet azt el kell hagyni. Majd megkérdezem a védőnőt is hátha végre tud valamit mert eddig semmire nem volt jó.


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!

2009. jan. 7. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak. :-) Valaki nagyon unatkozik. :-)
2009. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!