Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az rosszra utal, ha egész nap...

Az rosszra utal, ha egész nap keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Csak ma vettem ezt észre,hogy folyamatosan keményedik eddikg csak szakaszosan volt ilyen,igaz az utóbbi időben rosszul aludtam,lehet ettől -hogy fáradtabb vagyok.Még két hónapig dolgoznom kéne a gyed miatt...de a baba egészsége a legfontosabb.22hétben vagyunk.
2008. márc. 5. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, de jelezd az orvosnak.Nem tudom szedsz -e magnéziumot, majd biztos javasolja, és a többszöri pihenést.Nem tudom milyen a munkád, de a fáradságtól is lehet,a szervezeted jelzi sztem gondold meg, és ha tudsz írasd ki magad.
2008. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek bizony méhösszehúzódások. Beszélj a dokiddal, nehogy koraszülés legyen a dolog vége.
2008. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!