Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok...

21 hetes kismama vagyok ikreket várok. Mindkét baba (1Fiú1Lány) normális súlyú, hosszú. A kisfiúnál csak egy vesét találtak. A kislánynál a köldökzsinórban 3 ér helyett csak 2 ér található. A szívük tökéletesen működik. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondta volna a doki, ha gond van. Ha a szivecskék vernek, és amúgy normális méretüek a babák, nem hinném, hogy gond lenne. De azét konzultálj orvossal, akár többel is.

Olyan jó lehet ikerket várni:-) Én is számítottam rá, párom családjában több is van, de egy babás vagyok 26 hetesen:)

Gratulálok és kicsit irigyellek:-)

2008. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám 80 éves lesz hamarosan,és egy vesével élte le az életét.
2008. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, mégha így is van, egy vesével is teljes értékű életet lehet élni. Amúgy még az is előfordulhat, hogy a későbbiekben rábbukkanak a másikra is. Mindenfélét hallottunk már, nem?Szóval ne aggódj, nyugi, vigyi magatokra és sok boldogságot!

16 hetes kismama

2008. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 23. heten lattak csak egyet, maj par hetre ra lattak mindkettot. Meg varj egy picit es ha ugy is lenne hogy csak egy van attol meg tejes eletet elhet.
2008. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a fiad egy vesével születne, akkor arra jobban kell majd vigyáznotok, mintha 2 lenne neki. Vagyis ne fázzon fel, igyon mindig elég folyadékot, ilyesmi.
2008. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy vesével uyganolyna életet lehet élni,mint kettővel! nem lesz baj,ne aggódj:))
2008. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!