Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elso trimeszterben kaptam...

Az elso trimeszterben kaptam injekciot az inyembe, art a babanak?

Figyelt kérdés
az elso trimeszterben 2x voltam fogorvosnal, 2x furt, sot másodszor kaptam egy gyengebb injekciot az inyembe, mivel az ideget vette ki. a fogorvos azt mondta, artalmatlan a babara nezve, de megiscsak aggodom.
2008. márc. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a doki azt mondta, hogy nem lesz semmi baj, akkor biztosan jobban tudja, mint mi
2008. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden irodalom szerint adható injekció a fogorvosnál, csak szólni kell, hogy babás vagy.

Semmi baj, ne izgulj!!

2008. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kaptam injekciót. Mielőtt az orvos be akarta adni szóltam neki,hogy babát várok azt mondta hogy nem gond akkor is kaphatok nem árt neki,csak mindig szóljak,hogy nehogy elfelejtse.

Ez az első 12 hétben volt, most 37 hetes vagyok és semmi baja a babának.

Ne aggódj nem ártott neki.

2008. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem lesz baja a babának tőle. Én egyszerre 3 adagot is kaptam 8 hetesen, mert annyira be volt gyulladva az ínyem, hogy nem tudta az orvos elzsibbasztani rendesen. Minden jót nektek!:)
2008. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!