Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen nincs embrio, lehet...

5 hetesen nincs embrio, lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam 5 hetes terhes, ma voltam uh-on és van egy 17 mm-es petezsák és 4 mm-es szikhólyag, de nincs embrió :(. Azt mondták még várjak egy hetet..hátha. Úgy el vagyok keseredve. Szerintetek lehet ebből még normális terhesség vagy reménytelen?
2011. aug. 14. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehet még baba, nekem is még csak petezsák volt 5 hetesen, de eszembe se jutott hogy arra gondoljak, hogy nem lesz baba belőle
2011. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el,korán mentél.Engem annak idején két hét múlva hívott vissza a dokim,és akkor már volt embrió is,szívhang is.
2011. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Csak itt az a baj, hogy a petezsák viszont nagy, korának megfelelő. A doki azt írta már a papíromra, hogy 'blighted ovum'..ami ugye petezsák embrio nélkül. Megszakad a szívem :(.

Köszönöm a bíztatást :)))!

2011. aug. 14. 22:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem látják még, nagyon pici.
2011. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel ! Én is ebbe a cipőbe jártam ,már a kaparás időpontja is megvolt ! Előtte még várt rám egy Uh amit egy másik doki csinált és egy HCG vérvétel ! Na azt a pár napot senkinek sem kívánom ! Most 2 éves lesz a fiam :)))
2011. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen nekem se látta még a doki,nem kell aggódni.
2011. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Most nem akarom, hogy itt butaságot írjak, de az embriót később lehet látni, mint magát a petezsákot.

A szikhólyag meg az embriót táplálja, ergo minek van ott, ha nem is táplál "semmit"? Szóval nem akarom a reményeket kelteni benned, de nem lenne meglepő az sem, ha egy hét múlva mégiscsak látná az embriót....

Drukk!!

2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első uh-n (G:5+5 nap) azt írták a papíromra, hogy "Az uterusban 16,2 mm-es petezsák. látható, embrionáls elemek még nem láthatóak."- ezt ők fogalmazták így.:) Egy hét múlva pedig már ez állt rajta: 'Az uterusban 1 élő embrió. (G:6+3). Az egy hét alatt azért én is minden rémtörténetet elolvastam a neten.:) Ne idegeskedj előre, nyugi, minden rendben lesz!!!:)
2011. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hetesen volt -szabálytalan petezsák,szikhólyag sejthető,embrió nem ábrázolódik -és pár nap múlva a műtét előtti uh-on már ott dobogott a kis picurkám szíve.

Végigsírtam azt a pár napot,és kértem a Picikét,meg a Jó Istent,hogy maradjon velünk ez a kis Életke.

Azóta 11 hónapos nagyfiú:)

Drukkolok Neked hogy minden rendben legyen :)

2011. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jaj..köszönöm, köszönöm :)! Hát remélem ez is ilyen siker sztori lesz.

Sajnos már 3 babát vesztettem el, de ezóta van egy másfél éves kislányom. Nála ilyenkor már szívdobogás is volt!

2011. aug. 14. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!