Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet összefüggés aközött,...

Lehet összefüggés aközött, hogy nagyon náthás voltam és az embrió elhalt 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Januárban 6 hetesen nagyon meg voltam fázva, és a 8. heti UH-n megállapították az embrió elhalt a 6. héten. Okozhatta ezt nátha? Most megint terhes vagyok (6 hetes) és megint nagyon megfáztam. Nagyon félek, higy megismétlődik. Vagy nátha nem okozhat ilyet?
2009. máj. 5. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga a nátha 100 százalék hogy nem okoz ilyet.Ha netán magas lázzal párosult volna, esetleg.De ha csak sima nátha, az nem árthat.Sőt még az influenza sem árt.Szinte minden kismama átesik egy egy ilyen megfázáson, én is voltam egy hétig, köhögtem meg minden, és semmi bajunk nem volt.

Ezek a korai elhalások inkább valami hormonprobléma miatt történnek, vagy pedig a természet szelektál, csúnyán szólva.Nem szedsz terhességmegtartó gyógyszert esetleg?Pl. Duphastont.Nekem kellett a vetélesek miatt.Minden jót.

2009. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ. Igen szedek Utrogestant3x2 szemet.
2009. máj. 5. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetesen elkaptam valami vírusos lázas köhögést,de nem lett semmi baj,holnap már 19 hetesek leszünk.
2009. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem volt magas lázad,akkor nem attól ment el a baba,ne félj!A patikában lehet kapni oscillococcumot,azt hiszem azt terhesség alatt is lehet szedni,mert a húgom is szedte.Egy homeopátiás készitmény 2 nap múlva semmi baja sem volt!Jó egészséget!

2009. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!