Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszteltem és 2 csíkos lett....

Teszteltem és 2 csíkos lett. Ez már tuti baba?

Figyelt kérdés
sziasztok! én voltam az aki hétfőn irta hogy február 1-én volt meg a mensije és hogy tesztelhetek e már! nos most teszteltem coralene nevű teszttel és ugy néz ki hogy 2 csikos lettem! nem akartam elhinni! megmutattam tesómnak hogy ő is látja e a második csikot és igen!olyan boldog vagyok hogy mindjárt kiugrok a bőrömből viszont volt 2 vetélésem és nagyon félek!én már tuti veszélyeztetett terhes leszek? ja és ilyenkor az orvos vajon ir fel valami gyógyszert hogy megint nehogy igy járjak???üdv mindenkinek!!!
2008. márc. 5. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, azért mert volt vetélésed egyáltalán nem leszel most automatikusan veszélyezetett terhes!!!! Gratulálok, és gyönyörű 9 hónapot kívánok!
2008. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok!Szerintem kérj időpontot a dokitől!
2008. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratula!!Én az 1. tesztemet egy hétre rá megismételtem,de nem fontos, csak a biztonság kedvéért úgy akartam dokihoz menni.Mivel volt vetélésed az orvos veszélyeztetettként fog kezelni de ez nem jelenti hog bármi baj lenne.lehet kaosz gyszert attól is függ az első 2 vetélésed mi miatt következett be, de biztos jobban oda fog figyelni-vigyázz magatokra, és menj mielőbb dokihoz !!
2008. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam hogy elég rendesen görcsölök olyan mint mikor meg akar jönni!néha összekucorodom mint egy kislabda annyira belenyilal a méhembe!!!
2008. márc. 5. 11:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
gratula ha már volt vetélésed akkor vigyázz nagyon magadra pihenj sokat és a dokinak is mlizsd meg hogy mi volt hátha most tud segiteni ha már tudni fogja hogy nehezen marad meg neked jó baba várást
2008. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne várj, ha ilyen nyilalgatások vannak, ami lehet természetes,de Te érzed mennyire erős.
2008. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
képzeljétek csináltam egy másik tipusú tesztet az is pozitiv!!!!
2008. márc. 5. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyen tesztet venni, patikában? És mennyi idős késés után csináltad meg a tesztet? Nagyon fotnos lenne tudnom, mert nekem már vasárnap óta késik.:))
2008. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szia! én most járok a 34. napon a ciklusaim inkább 30 naposak! csak az volt az érdekes hogy mostanában reggelente olyan hányjngerek jönnek rám hogy nem győzök szaladgálni a wc-re! és iszonyatosan ég a gyomrom! reggelente sose tudtam enni most meg alig várom hogy kész legyen a reggeli olyan éhség tör rám!a tesztek nevei amelyeket ma csináltam:coralene ezt a vizeletsugárba kell tenni a másik:gravi hcg ahhoz fel kell fogni agy edénybe a vizeletet! ja és napközben csináltam nem a reggeli vizeletből és igy is két csikos lett mind a kettő!!!
2008. márc. 5. 12:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
:-)))))))))Üdvözöllek a körünkben:-)Gratula!!
2008. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!