Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még valaki akinek változna...

Van még valaki akinek változnak a mellfájdalmai? Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Van amikor nagyon fáj reggelente most pl. meg alig-alig.Remélem ez nem rosszra utaló jel!
2009. ápr. 13. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is változó. Van, hogy a ruha is bántja, de van, hogy szinte semmit nem érzek. Szerintem ez normális.:)
2009. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem úgy jársz mint én,mert itt annyi marhaságot olvstam!Mindenki azt mondta tuti elhalt a baba!Már úgy mentem a 9 héten orvoshoz,hogy biztosan baj van,mert nem érzem a mellfeszulést,csak a mellbimbóm fájt egy picit,de az is inkább ha megnyomtam!Semmi gond nem volt!!!!Minden rendben!Hormonok játszadoznak!Hányással is igy vagyok,van hogy 3-4napig semmi,aztán megint van 1 napig!Változó!!!!
2009. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2009. ápr. 13. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

30hetes vagyok most, és végig változó volt a mellfájdalom. Volt amikor a monokini sem volt kényelmes, volt, hogy semmi baja nem volt, és egyik percről a másikra is változott, alakul a testünk, nyugi. Ezekből a jövőmenő terhességi tünetekből nem érdemes nagy ügyet csinálni, van aki végig megússza őket, van akinél az összes előjön, van akinél egy kettő. Én most kezdek el émelyegni, mert nagy a Manóm, eddig semmi bajom nem volt (se hányás, se ez se az...), mégis itt vagyunk.

Pocakosodj, élvezd az állapotod, baromi gyorsan elszalad ez a csodálatos időszak, szóval ne aggód túl.

2009. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is változó volt. Először a 9-10. héten volt 1-2 nap hogy egyátalán nem fájt, mostanában meg hol viszket és megőrülnék tőle, hol fáj, hol kevésbé. Elvileg ez nem gond, de hallottunk már ellenkező példát is sajnos. De mindenképpen pozitívan állj hozzá. Ha a többi tünet megvan, akkor nincs baj. Ha hirtelen minden megszűnik, az adhat okot félni.

Ne gondolj rosszra! Sok boldogságot!

2009. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!