Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező genetikára menni?

Kötelező genetikára menni?

Figyelt kérdés
Genetikára kellene mennem de én nem szeretném a vizsgálatot elvégeztetni,a doki azt mondta akkor is el kell mennem mert alá kell irnom egy papirt.Mi van ha nem megyek?
2011. aug. 12. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz elmenni? Ezen az múlik, hogy a babád mennyire van veszélyeztetve különböző betegségek iránt? Ezt nem értem, nem a babád a legfontosabb? Bocs az offért!!!
2011. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem! Miért nem akarsz elmenni egy uh-ra?
2011. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia!gondolom okkal küld a dokid genetikára!miért nem szeretnéd megcsináltatni? egyébként rajtad áll hogy élsz a vizsgálat lehetöségével vagy nem! a felelöség a tiéd!!
2011. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De igen, ő a legfontosabb és akármit mondanának akkor is megtartanám!!!Nem tudnám őt megölni csak azért mert beteg!És a vetéléstől is félek mert már 5 babát veszitettem el,nem akarok kockáztatni!A kérdésem pedig az volt hogy mi van ha nem megyek a papirt aláirni,nem pedig maga a vizsgálat.
2011. aug. 12. 11:27
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem az uh-ra gondoltam hanem a corionboholy biopsziára
2011. aug. 12. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
A dokin számon kérhetik. A papír azt biztosítja be, hogy ha beteg a babád nem őt pereled be érte, hogy nem küldött vizsgálatra.
2011. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha igyis-ugyis meg szeretnéd tartani akkor nem írod alá és ennyí!!(én nem értek veled egyett bocsika) hány hetes vagy? hanyadik baba?
2011. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ erre nem is gondoltam!Macerásnak éreztem hogy egy papir miatt utazzak több tiz kilómétert és várjak ott félnapot még bejutok.A dokival természetesen megbeszéltem mindent a vizsgálatról és azt is hogy miért nem kérem.Azt mondta ha úgy is megtartanám akkor fölösleges.Egyébként a korom miatt javasolta 38 éves vagyok.
2011. aug. 12. 11:41
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedden megyek a 12 hetes uh-ra + vérvételre és a negyedik babámat várom.
2011. aug. 12. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a vizsgálat. A papírt kötelező aláírni, hogy te nem egyezel bele, tisztában vagy az esetleges kockázatokkal és vállalod a következményeket.
2011. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!