Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit válasszak a SOTE Baross...

Kit válasszak a SOTE Baross utcai klinikáján orvosomnak? Tapasztalataitok alapján szeretnék tőletek javaslatokat.

Figyelt kérdés
Mivel 38éves vagyok és első gyermek,(5hetes) figyeljen rám oda,legyen alapos. Azt is elfogadom,ha van magánrendelője, de én olyan orvost keresek, aki nem csak oda hív, hanem időnként bent a klinikán is találkozhatunk. Tudnátok nekem ajánlani ilyen orvost vagy ez csak az én fantáziámban él? :) Hab lenne a tortán, ha nem lenne pénzéhes és nem lenne baromi drága :))
2011. aug. 12. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!én a Szabó Gáborhoz jártam terhes gondozásra,nekem nagyon bejött.szülni ügyeletes orvosnál szültem szarka andrásnál ,de nagyon jó orvos,ügyesen megoldotta a kicsi komplikációt ami volt és szülés után is odafigyelt rám.pedig csak ügyeletes orvos volt.
2011. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És végig oda jártál? Ingyen? Vagy?
2011. aug. 12. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
ez a 2es vagy az 1es klinika.A 2 esen a Zergényi doktornőt ajánlanám
2011. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az 1. klinika.
2011. aug. 12. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1-ről dr. Pataki Zoltánt és dr. Belics Zoránt ajánlanám.
2011. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dr.Beke Artúr.
2011. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akiket ajánlottatok azokkal mi is van pontosan? Kifejtenétek?

Vagy megfelelnek mindannak,amit írtam? :)

járhatok hozzá a várandós ambulanciára is??

2011. aug. 12. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Szabóhoz úgy jártam,hogy volt ahol mi lakunk rendelése,de úgy tudom,hogy a kórházba is rendel.szarkát magánorvosnak nem ajánlom,mert a mellette lévő kismama nála szült egy 100000ftjába került a szülés.
2011. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok az Ies volt az kimaradt.nagyon lelkiismeretes,rendes dokik,a Beke is jó azt hallottam.
2011. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!