Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Simon vezetéknévhez milyen...

Simon vezetéknévhez milyen lenne a Noel keresztnév?

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon ez a név, de nem a két "n" találkozása miatt kissé talán furcsán hangzik. Szerintetek? Őszintén!
2009. ápr. 12. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is pont erre gondoltam, hogy a két N nem olyan jó. Esetleg lehetne második név, ha nagyon akarod. Bár én nem vagyok 2 név párti.
2009. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mi sem akarunk két keresztnevet! Kislánykorom óta az Erik név volt az álmom, de a férjemet kirázza tőle a hideg, így nem erőltetem. Viszont semmi más név nem tetszik, csak ez a Noel tetszett meg végre :-(
2009. ápr. 12. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
A Noel nagyon szép név, de tényleg nem passzol a Simon vezetéknévhez. Vagyis kicsit furi kiejtve. De azért nem olyan szörnyű! :) Ha ennyire tetszik, tartsátok meg ezt!
2009. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg ritmust ad a névnek, Simon Noel. Mondjuk lehet azért tetszik, mert az én kislányomnál is hasonló a szitu: Verebélyi Jázmin. Nekem tetszik, semmi gondunk vele!

Üdv.

2009. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megtöri a kiejtésben a két n. Szünetet kell hagyni a Simon után, hogy érthető legyen. Amúgy nagyon tényleg nem vészes, de ha találnátok nem N betűs nevet,az lenne a legjobb. De a Noel magában jól hangzik. (és ha Simon lenne? :D Csak vicc volt! )
2009. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se annyira jó hogy ugyanazzal kezdődik mint a vezetéknév vége..Bár imserős a probléma mert sajna nálunk is a favorit fiúnevem G-vel kezdődik, de a férjem vezetékneve is arra végződik, így kizártuk:(

A Verebélyi Jázmin az egyébként teljesen más kategória mert ott i a vége és j vel kezdődik, az nem olyan zavaró, sőt sztem az tökjó:)

2009. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi vezetéknevünk is Simon. Én erre nagyon ügyeltem, hogy az N betűs nevek szóba se jöjjenek. Szerintem a magánhangzóval kezdődőek mind jók hozzá. Meg egy csomó mássalhangzóval kezdődő is, próbálgatni kell. Mi egyébként igyekeztünk olyan nevet választani, ami nem túl ritka, de nem is gyakori, mert nagyon sok Simon van az országban.
2009. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!!!Szerintem pedig már beleültetted a válaszolóknak a fejébe ezt az "n" betüs dolgot és azért irja ezt egyöntetűen mindenki.....Én elfogult leszek mert az én 7 éves fiam is Noel és csúcs gyönyörű név.Ami pedig a vezetékneveteket illeti egyáltalán nem gáz kiejtve,felesleges belemagyarázni ezt az "n"betüs bulit.Simon Noel!!!Marha jó név ,és szünetet sem kell hagyni,hogy érthető legyen.Ha ez tetszik,add ezt,ez a lényeg!!!!!!!!!!!!!Jó név,hidd el:-))))

Kellemes ünnepeket!!!!

2009. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép név, add neki bátran!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ! Még gondolkodunk rajta, bár lehet, hogy így is, úgy is a szívünk dönt majd :-)

Szép ünnepet Mindenkinek!

2009. ápr. 13. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!